wtorek, 26 kwietnia 2011

Mini Loteria!!!

Organizuje mini loterię bo na razie rozsławiam blog i mam mało funduszy :((

Zasady:
-musisz być obserwatorem
-musisz podać swój nick stardollowy oraz blogowy w komentarzu oraz kliknąć w akcje "Pajacyk"
-uwaga loteria polega na losach jeżeli tylko kliknąłeś/łaś w "Pajacyka" masz 1 los za zaproszenie jednej osoby do obs. bloga masz +2 losy im więcej losów tym większe szanse na wygraną

Nagrody:
-50sd
-2x10sd
-darmowa wystawa ubrania
-darmowa wystawa mebla
-reklama w poście


Loteria się odbędzie gdy zgłosi się co najmniej 25 osób!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz