wtorek, 26 kwietnia 2011

Mini Loteria!!!

Organizuje mini loterię bo na razie rozsławiam blog i mam mało funduszy :((

Zasady:
-musisz być obserwatorem
-musisz podać swój nick stardollowy oraz blogowy w komentarzu oraz kliknąć w akcje "Pajacyk"
-uwaga loteria polega na losach jeżeli tylko kliknąłeś/łaś w "Pajacyka" masz 1 los za zaproszenie jednej osoby do obs. bloga masz +2 losy im więcej losów tym większe szanse na wygraną

Nagrody:
-50sd
-2x10sd
-darmowa wystawa ubrania
-darmowa wystawa mebla
-reklama w poście


Loteria się odbędzie gdy zgłosi się co najmniej 25 osób!!!

Organizacyjne...

W tym poście będzie parę spraw organizacyjnych.

1.Szukamy sponsorów konkursów: )
Sponsor :
-może dać na rzecz bloga StarDollary ,cenne ciuszki ,doładowania SS ,konta stardollowe,
-w zamian sponsor ma reklamę w pasku bocznym na zawsze!!!Oraz dwie reklamy miesięcznie za darmo jeżeli da powyżej 20sd ,
-jest umieszczany w zakładce sponsorzy(tak samo jak inni obecnie),
-oraz.....pomaga mi w wybraniu finałowych prac w konkursie itp.

2.Szukamy partnerów:

Partner:
-ma jedną reklamę miesięcznie na blogu (darmową),
-jest umieszczany w pasku bocznym jako nasz partner,
-jest umieszczany w zakładce partner.

Zasady partnerstwa :
-blog który chcę być naszym partnerem musi mieć przynajmniej 50 obs.
-musi umieścić nas w PB(pasku bocznym)

3.Szukamy bloga z niedrogimi ale skutkującymi reklamami na którym jest przynajmniej 50 obs.



Cóż to chyba wszystko : ))))))

poniedziałek, 25 kwietnia 2011

Powitanko.!

Cześć .!
Mam na imię Gabryśka i mam 12 latek.Pewnie myślicie że to kolejny "nudny blog o stardoll".Tak? W takim razie źle myślicie ten blog to będzie coś w stylu Allegro.Chyba już wiecie o co w tym chodzi :)